KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Seranit, 2009 trendlerini taşıyan 10 yeni ürününü yapı fuarı'nda sergiliyor…

Türkiye’nin ilk %100 porselen karo üreticisi olan Seranit, 6-10 Mayıs 2009 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde düzenlenen Yapı Fuarı’nda ilginç ve sıradışı tasarımlardan oluşan 2009 koleksiyonunu ve mevcut ürünlerini sergileyecek. 

Granit seramiğin dünyaca ünlü markası Seranit, Yapı Fuarı’nda 7. Hall’de bulunan 384 m2’lik standında dünyaca ünlü tasarım ofisleriyle birlikte – tasarlayarak geliştirdiği iddialı 10 yeni serisiyle adından söz ettirecek. 
 
Türkiye’nin ilk granit seramik fabrikasını kuran ve ürünlerinin kalite ve teknik özellikleri, renk ve ebat çeşitliliği ile iç ve dış mekanlara yönelik sıradışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü kuruluşu Seranit, geniş renk ve tasarım seçenekleriyle modern bir tarz yaratıyor. Türkiye’nin en büyük ebatlı teknik porselenlerini üreten Seranit, kullandığı farklı materyallerle de diğer markalardan ayrılarak, porselenin kaliteyle birleştirildiği özgün seçenekler sunuyor. 
 
Fuarda sergilenen yeni ürünler arasında metalik efektli Burgundy serisi, pırıltılı Elit ve Steel serisi, sıcak renklerden oluşan Papiro ve Gold serisi ve yüzeydeki dekorun farklı ışık açılarıyla değiştiği Convex serisi yer alıyor. Seranit standının en dikkat çekici serileri arasında  porselen ve camın uyumlu birleşimiyle sunulan Calcata ve Seramarmi bulunuyor. Dünyada çok az sayıda firma tarafından üretebilen bu iki seri Türkiye’de sadece Seranit tarafından üretiliyor.
 
Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: