KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Seranit’in başlattığı ‘Geleceğin Mimarları’ projesi için ünlü isimler bir araya geldi

Türkiye’nin önde gelen altısı mimar 12 ünlü ismi genç mimarların eğitimlerini desteklemek amacıyla bir araya geldiler.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Seranit Yapı Grubu’nun, 20’inci yılı kapsamında gerçekleştirdiği ‘Geleceğin Mimarları’ projesi için destek veren altısı mimar 12 ünlü isim, gelecekte şehirlerin silüetini değiştirmeye aday olan gençlerin eğitimine destek veriyor.

Türkiye’nin önde gelen sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan Berrin Yoleri’nin katkılarıyla projede yer alan Melkan Tabanlıoğlu, Mustafa Toner, Gökhan Avcıoğlu, Eren Yorulmazer, Hakan Ezer ve Dara Kırmızıtoprak Seranit ve Serra ürünleri ile farklı tasarımlara imza atarken, Murat Tabanlıoğlu, Aliye Simavi, Bettina Machler, Derin Mermerci, Emre Toner ve Ruken Mızraklı ise proje kapsamında ünlü mimarlarla birlikte üniversite öğrencilerinin eğitimine Seranit Yapı Grubu’nun öncülüğünde destek veriyorlar.

Ünlü mimarların büyük bir heyecanla destek verdikleri proje için, Serra’nın mükemmellik mottosuyla örtüşen, farklı yorumlarla hazırladıkları çok özel tasarımları Seranit Yapı Gurubu’nun 20. yılı kutlaması kapsamında 18 Mart 2013 tarihinde Esma Sultan’da ilk kez sergilenecek ve dört yıl sürmesi planlanan ‘Geleceğin Mimarları’ projesinin ilk adımı olacak.

Minimalist tasarımlardan renkli çalışmalara, üç boyuttan düz beyaza kadar her zevke hitap edecek ürün çeşitliğine sahip Serra ürünleri, ünlü mimarların tasarımlarında ve ünlü isimlerin katkılarıyla yeniden hayat bulurken, dört yıl boyunca sürdürülmesi hedeflenen ‘Geleceğin Mimarları’ projesi, her yıl öğrencilerin eğitimlerini desteklemeyi sürdürecek.

 

Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: