KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Seranit Yapı Grubu yeni ürünleriyle 25. Unicera Fuarı’nda

Türkiye yapı sektörünün önde gelen şirketlerinden Seranit Yapı Grubu, 27 Şubat – 3 Mart 2013 tarihleri arasında bu yıl 25’inci kez düzenlenecek Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’ya genç markası Serra ile katılıyor. Grup, Serra’nın yanı sıra daha önce Versace’ye tasarımlar gerçekleştirmiş olan İtalyan tasarım grubu Depaan işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni ürünlerini de yine ilk kez Unicera’da sektör profesyonelleriyle tanıştıracak.

Türkiye yapı sektörünün önde gelen şirketi Seranit Yapı Grubu, 25’inci Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’ya katılıyor. 27 Şubat – 3 Mart 2013 tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenecek fuarda genç markası Serra’nın yeni ürünlerini sergileyecek olan Grup, daha önce Versace ve Impronta gibi İtalyan markalarına özel projeler tasarlayan İtalyan tasarım grubu Depaan ortaklığıyla tasarladığı Cadoro, Shabby Chic ve Soleil’i ilk kez görücüye çıkaracak.

Bu yıl fuarda genç markası Serra’nın Glow, Otto, Ardesia, Armonia, Wallpaper ve Neoklasik dekor bordürler gibi yeni ürünleriyle yer alacak ve Armonia, Baroque, Diffusion, Dorsay, Luce, Crema Bella, Crema Unique ürünleri ile modüler olarak kullanılabilen 9.7x9.7 cm ve 19.7x19.7 cm boyutlarındaki Cloud, Fossil, Slate ürünlerini de ilk kez sergileyecek.

Son dönemlerde karo boyutlarının büyümesine rağmen trendlerdeki eskiye dönüş sebebiyle 20x20 küçük boyutlarda çalışılan ve 20x20 Spectra ürünüyle kombine edilerek kullanılan Otto sırlı porselen yer karoları, görsel zenginliğiyle Serra’nın en dikkat çekici ürünlerinden.

Fuarda sergilenecek Seranit markalı ürünler arasında ise; Aqreqa, Antiquewood, Madra, Oakwood, Vintage Wood, Andresia, Cemento, Arena, Reluce, Emnon, Wornwood ve Pergoli yer alıyor

Seranit, sektör profesyonellerinin her geçen yıl artan bir ilgiyle takip ettiği 25’inci Unicera Fuarı’nda ziyaretçilerini 8. Hall’de yer alacak 802 ve 803 no’lu standlarında ağırlayacak.

Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: