KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Tek parçada uygulanıp, tek seferde monte edilebilen

Seranit ile bir ilk daha…

Şu anda dünyada tek bir tesisin ürettiği ve dünyada 2. olarak Seranit’in üreteceği ‘yeni nesil merdivenleri’ Türkiye’de üretmeye başladı. 

Seranit, yeni bir teknoloji ile dünyada, İtalya’da sadece bir firma tarafından üretilen  “yeni nesil merdivenleri” özel teknolojisi ile Türkiye’de üreterek kaliteden ödün vermeden uygun maliyetle sunacak. 
 
‘Yeni nesil merdivenler’ üstün teknoloji ile üretiliyor…
 
Üstün teknoloji ile üretilen “yeni nesil merdivenler”; tasarımları zenginleştiriyor, estetik katkıları yanında uygulandığı mekanlara porselen karo zarafetini ve dayanıklılığını sunuyor. Merdiven basamağı, bir mekanda yer alan tüm detayları porselen karo ile çözebilme imkanı tanırken aynı zamanda, standart basamaklardan farklı olarak eğimli detayı ile basamak vurgusunu ön plana çıkarıyor.
 
Merdivenin istenilen boyutta tek kalıp olarak üretilmesi ve tek seferde monte edilebilmesi bu ürünün standart basamaklardan en önemli farkını oluşturuyor. Ayrıca, çok dayanıklı olması, kaygan olmaması, buz tutmaması ve çok sayıda renk seçeneği de ürünün diğer üstünlükleri arasında yer alıyor.
 
Seranit’in yenilikçi yüzünü öne çıkaran “yeni nesil merdivenler” , porselenin sağlamlığı ve şıklığıyla dayanıklılık ve estetik gerektiren yoğun trafikli mekânlardan, özel tasarım gerektiren iç mekânlara kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sağlıyor. 
 
 “Yeni nesil merdivenler” standart olarak üretilen porselen karolardan elde edilen özel basamaklardan oluşuyor. Ürün, 100% porselen karolardan üretilerek, leke tutmaması, düşük su emme oranı ve kırılmaya karşı yüksek dayanımlılığı ile dikkat çekiyor. 
Bunu yanı sıra, iç bükey süpürgelikler, iç/dış bükey köşe birleşimleri, endüstriyel tesisler için 90(derece) iç/dış bükey  özel süpürgelikler, dairesel kolon kaplama sistemleri gibi tamamlayıcı aksesuarların Türkiye’de tek üreticisi konumunda olacaktır.
Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: