KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Seranit Grup’un En Şık Ürünleri Yenilenen Biryılmaz Bayisi’nde Stil Sahibi Ziyaretçilerini Bekliyor

Seranit Grup’un En Şık Ürünleri Yenilenen Biryılmaz Bayisi’nde Stil Sahibi Ziyaretçilerini Bekliyor

Türkiye yapı sektörünün önde gelen şirketi Seranit Grup’un Bursa’daki iki büyük bayisi Kahvecioğlu ve Biryılmaz İnşaat Malzemeleri, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bünyesinde Seranit Porselen, Serra Seramik, ve Vanucci Mutfak & Banyo markalarını barındıran Biryılmaz İnşaat Malzemeleri büyüttüğü mağazasında, evini yenilemek isteyenlere şık ve dekoratif ürünler sunuyor.

Seranit Grup, hayata geçirdiği inovatif ve çevreci projelerini bayilerine taşımaya devam ediyor. 1992 yılından bu yana Bursa’da inşaat ve yapı alanında faaliyetlerini sürdüren Biryılmaz İnşaat Malzemeleri, bu kapsamda Seranit Grup’un 3 markasının yer aldığı mağazasını yeniledi. Biryılmaz, artık Seranit Porselen, Serra Seramik, ve Vanucci Mutfak & Banyo ürünlerini daha geniş bir alanda tasarım tutkunlarının beğenisine sunacak.

Yeni bir eve sahip olmak isteyenler ya da evini yenileyenler için birbirinden şık ürün gruplarını müşterileri ile buluşturan Bursa’daki iki Seranit Grup bayisi; Kahvecioğlu ve Biryılmaz İnşaat malzemeleri, mutfak ve banyo ürünlerinin yer aldığı Seranit Grup’a ait Vanucci markasıyla ahşap yapı dekorasyonu konusunda iddialı.

Geniş ürün yelpazesiyle kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan Seranit Grup’un Serra markası ise Türkiye'den ve dünyadan alanının en iyi tasarımcıları çalışıyor. Tasarımın kalbi olarak bilinen İtalya ve İspanya'daki ünlü tasarım firmalarının çizimleri, Serra fabrikasında hayat bularak kullanıldığı mekanları sanat eserine dönüştürüyor.

Bin metrekare mağaza, 5 bin metrekare kapalı alan ve 5 bin metrekare açık alan olmak üzere toplamda 11 bin metrekarelik bir alanda hizmet veren Biryılmaz İnşaat Malzemeleri, sektöründe, profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Kuruluşundan bu yana toptan ve perakende hizmetleri ile Bursa’nın önde gelen yapı ve dekorasyon mağazalarından biri olan Biryılmaz İnşaat Malzemeleri, geçtiğimiz yıla kadar Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı’nda Seranit Grup’un ürünleri ile bu fuara düzenli olarak katılarak Seranit Grup’u başarıyla temsil etmişti.

Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: