KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Seranit doğal taş görünümlü Natura Serisi’ni Yapı Fuarı’nda görücüye çıkarıyor
Seranit doğal taş görünümlü Natura Serisi’ni Yapı Fuarı’nda görücüye çıkarıyor
 
Geliştirdiği yaratıcı ürünlerle, inşaat sektöründe fark yaratan Seranit, yeni ürün gruplarıyla Yapı Fuarı’nda yer alacak. Doğadan ilham alarak tasarladığı doğal taş görünümlü karolarıyla ürün yelpazesini genişleten marka,  18 farklı doğal taş tasarımının yer aldığı yeni Natura Serisini de, sektör profesyonellerine tanıtacak.
  
Türkiye’nin lider şirketlerinden Seranit Yapı Grubu, bu yıl 35’incisi düzenlenecek Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıtacak. Seranit, 2-5 Mayıs 2012 tarihinde Büyükçekmece TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuar’da, 7’inci Hall’deki standında, inşaat sektörü profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.
 
Bugüne kadar pek çok inovatif ürünüyle inşaat sektörüne öncülük eden Seranit, sektöre katmadeğer sağlayacak yeni ürünlerinin yanı sıra; ürün yelpazesini de genişletmeye davem ediyor. Marka şimdi de; 18 farklı doğal taş tasarımının yer aldığı Natura serisi ile sektör profesyonellerinin odak noktası olacak.
 
Doğal taş karolarıyla, ürün yelpazesini genişletiyor
Kaplama malzemeleri sektöründe iç mekan ve dış cephe uygulamaları için yüzde 100 porselen karo üreten Seranit, 18 farklı doğal taş tasarımının yer aldığı Natura serisi ile de ürün yelpazesini genişletiyor. Yenilikçi yaklaşımı, zengin renk, efekt ve ebat seçenekleri ve trend belirleyen tasarımlarıyla mekanlara değer katan markanın bu 18 ürünlük yeni serisi; doğal taşı en gerçekçi şekilde yansıtırken, doğal taşın dezavantajları arasında yer alan kirlenme, kayma ve sararma gibi durumları da bertaraf ediyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanan ve birebir doğal taş görünümüne sahip bu seride uygulanan renkler ve desenlerle de doğa, yaşam alanlarında yer buluyor.
 
İnşaat sektörünün gelişimi adına büyük önem taşıyan Yapı Fuarı’yla ilgili görüşlerini aktaran Seranit Yapı Grubu Başkanı Hamdi Altunalan; sektörün dünya pazarlarında haklı yerini alması için öncelikle üretimde inovasyon ve kaliteye büyük önem verilmesinin önemine dikkat çekti. Geliştirilen yeni inovatif ürünlerle sektörün gelişimine destek olunmasının önemine değinen Altunalan, kaliteli üretimle de, sektörün dünya pazarlarında haklı yerini alacağına olan inancını dile getirdi. Altunalan ayrıca; “Seranit olarak, kalite, teknoloji ve tasarım anlamında tüm kesimlerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip bir firmayız. Ürün yelpazemize her geçen gün yenileri ekleniyor. Yapı Fuarı’nda tanıtımını yapacağımız ürünlerimizden bir tanesi de ‘Doğal Taş’. Seranit, artık doğal taş karolarıyla da sektör profesyonellerinin ilk tercihi olacak”dedi.
 
1992 yılından bu yana iç mekan ve dış cephe uygulamaları için yüzde 100 porselen karo üreten Seranit, yenilikçi yaklaşımı, zengin renk, efekt ve ebat seçenekleri, trend belirleyen tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle sektörde öncü rolünü sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde yeni lansmanı yapılan Serra’nın yanı sıra; Seranit, Neosera, Dekor ve özel kesimler, Seracolor Bank, Serahome, Stoneage, Seravista, Dış Cephe Sistemleri ve Serakim markalarıyla da her türlü iç ve dış mekan cephe uygulamalarında ilk akla gelen marka olarak dikkat çekiyor.
Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: