KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
Seranit'ten Teras Bahçelere Özel Bir Dokunuş!

Seranit, “Serarock” ve “Stone” serileriyle teras bahçelere yepyeni bir stil kazandırıyor…

Seranit, 2010 trendlerini benzersiz renk ve ebat seçenekleri ile teras bahçelere taşıyor.  Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle sektörün önde gelen markası Seranit, “Serarock” ve “Stone” serileriyle teras bahçe dekorasyonunda birbirinden şık alternatifler sunarak, yeni sezon trendlerini belirliyor. 
 
Seranit, mekanları renklendiren birbirinden farklı tasarımları tek çatı altında bir araya toplayarak, teras bahçe keyfini yeni bir boyuta taşıyor. Seranit, sadece kendine özgü özel efektlere sahip doğal taş dokulu, mermer, ahşap ve cam efektli ürünler geliştirerek teras bahçelere birbirinden şık ve modern alternatifler sunuyor.
 
Doğayla özdeşleşen “Stone” serisi… 
 
Dört farklı renk tonuyla 60x60 ebadında üretilen Stone, gerçek taş dokusu sayesinde doğallığı teras bahçelere taşıyor. Aşınmaz yapısını kaymazlığı ile besleyen Stone, renklerindeki ton geçişleriyle tatlı sert bir hava yakalıyor.  
 
Çarpıcı renkleriyle “Serarock” serisi…
 
Özellikle avlu, teras bahçe ve havuz kenarlarında tercih edilen, 60x120 ebatlarında üretimi yapılan “Serarock”,   bej kum, badem bej, turuncu somon ve bej kahve olmak üzere farklı renk alternatifleri sunuyor.
 
Rölyef yüzey bitişi,  dört renk seçeneği ile kaymazlığı ve sağlamlığı destekleyen Serarock hoş tasarımıyla da dikkat çekiyor. 
Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: