KURUMSAL / ETKİNLİKLER
Seranit Cersaie 2010 Fuarı'nda

Seranit, İtalya Cersaie Fuarı’nda büyük ilgi topladı!

Seranit, 28 Eylül – 2 Ekim 2010 tarihlerinde İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen seramik ve banyo aksesuarları fuarı Cersaie’ye katıldı.
 
Seranit, dünya seramik sektörünün nabzının tutulduğu Cersaie Fuar’ında 128 metrekarelik standında ilginç, ileri teknoloji ve sıra dışı tasarımlardan oluşan 2010-2011 koleksiyonunu ve mevcut ürünlerini sergiledi. Yurtdışında 56 ülkede yaklaşık 450 satış noktası bulunan Seranit, yeni koleksiyonları ile fuarda büyük ilgi ile karşılandı.
 
Seranit standının en dikkat çekici serileri arasında tek parçada uygulanıp, tek seferde monte edilebilen, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen, Türkiye’de üretici olarak sadece Seranit’in sahip olduğu yeni bir sistem olan ileri teknoloji ürünü ‘yeni nesil merdivenler’  bulunuyordu.
 
Seranit Genel Müdürü Hamdi Altunalan, “Uluslararası sektörde en önemli fuarlardan biri olan İtalya Cersaie’ye bu yıl dördüncü kez katıldık. Bu yıl yeni koleksiyonumuzun yanında, üstün teknoloji ürünlerimizi tanıtmanın mutluluğu ve heyecanını yaşadık. Standımıza olan yoğun ilgi ile adımızdan oldukça söz ettirdik. Bu başarıda, üstün teknoloji ile ürettiğimiz geniş ürün portföyümüz, yüksek üretim ve hizmet kalitemiz kadar, global bir marka olarak gerçekleştirdiğimiz uluslararası işbirlikleri de etkili oldu” dedi.
Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: