Felsefemiz

VİZYON

Mükemmellik yolculuğunda tüm paydaşlarını dahil ederek ilerleyen, toplumuna ve dünyaya katkı sunan öncü dünya markası olmak.

MİSYON

Estetik bakış açısıyla, teknik çözümlerle, sürekli yenilenen ve trend belirleyen yaklaşımlarla; yapılara, iş ortaklarımıza ve sektörümüze değer katmak.

KALİTE

Kalite anlayışımız hayata, mekânlara ve çevreye değer katar!

Dünyanın saygı duyduğu kalite seviyemizi korumak ve her koşulda en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için rakiplerimizle fiyatla değil, kalitemizle rekabet ederiz.

ÇEVRE

Temiz bir çevre ve iyi bir dünya anlayışı geleceğe değer katar!

Gelecek nesillere daha iyi ve temiz bir dünya bırakabilmek anlayışıyla çalışır, bu amaçla ulusal ve uluslararası standartlara uyarak çevre dostu yönetim anlayışı çerçevesinde çevre dostu ürünler üretiriz.

Çevre dostu üretim için Seranit Porselen olarak belirlediğimiz kriterler;

Kuruluşumuzun faaliyetlerinden kaynaklanan çevre ve insan sağlığı üzerindeki olası önemli etkilerin kontrol altında tutulması,

Doğal kaynakların korunması için enerji ve hammaddenin verimli kullanılması,

Kirliliğin kaynağında önlenmesi,

Nefes alan bir çevre için sürekli gelişime açık bir kültür oluşturarak çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve toplumun çevre bilincinin artırılması.

Seranit olarak tüm faaliyetlerimizi Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, yapı malzemeleri sektöründe örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Felsefemiz