İnsan Kaynakları

İnsan kaynağına yapılan yatırım, kuruma değer katar!

"En önemli kaynak insandır” anlayışımız ile mükemmellik yolculuğumuzda, Seranit misyonu ve vizyonu doğrultusunda hareket edebilecek nitelikli bireylere, potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunarız.

DOĞRU EKİP, DOĞRU İŞ

Tercih edilen işveren olma hedefi ile çıktığımız bu yolda önceliğimiz, iş için en uygun niteliklere sahip ekibi bir araya getirmektir. İşe alım sürecinde, hiç bir şekilde ayrım yapılmadan işin gereksinimlerini tam olarak karşılayacak yetkinlikte adaylar değerlendirilmektedir.

İşe alım süreci üç aşamada gerçekleşir. İlk olarak İnsan Kaynakları ekibi tarafından adayların, Seranitin ve aranılan pozisyonun temel yetkinliklere uygunlukları, yetkinlik bazlı görüşmeler yapılarak değerlendirilir. Bu mülakatlarda başarılı bulunan adaylar işe alımı gerçekleştirilecek pozisyonun yöneticileri ile görüştürülür. Tüm değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylara şirket tarafından iş teklifi yapılır.

YETENEKLERİ KEŞFET, KARİYERİ YÖNET

Seranit, yüksek potansiyelli bireylerin keşfedilmesi ve mesleki gelişimlerine yatırım yapılarak daha yüksek pozisyonlara hazırlanması için çalışır.

Bu bireyler için şirket ve grup şirketleri bünyesinde kariyer imkanları sunulur. Çalışanların terfileri gerçekleştirilirken, işin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler, yetkinlikler ve bireysel performanslar ele alınır, objektif ve adil bir değerlendirme yapılır.

KURUMSAL EĞİTİM, KİŞİSEL GELİŞİM

Sürekli gelişim, liderlik vizyonuyla yaşayan Seranit için vazgeçilmez bir ilkedir. Seranit Akademi bünyesinde çalışanların eğitim ve gelişimlerinin sürdürülmesi önceliklidir.

Bu nedenle kurumumuzda yöneticilerin, hem kendilerini hem de takım arkadaşlarını sürekli olarak yetiştirip geliştirmesi esas alınır. Seranit Akademi tarafından düzenlenen eğitim ve gelişim programlarıyla çalışanların kişisel gelişimlerine, bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmelerine, kazanımlarını iş sonuçlarına yansıtmalarına yardımcı olunarak, nitelikli, başarılı bireyler olmalarına destek verilir.

YÜKSEK PERFORMANSLA HEDEFLERİ YÜKSELT

Performans yönetimi sistemleri, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda belirlenen stratejik hedeflere ulaşabilmek amacıyla çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarmak ve yönlendirmek üzere tasarlanmıştır.

Personelin hem iş hedefleri hem de kişisel yetkinlik hedefleri dikkate alınarak her yıl en az iki kez değerlendirmeler yapılır. Değerlendirmeler sonucunda yapılan performans görüşmeleri çalışanlarımızın mevcut performansları hakkında bilgi sahibi olmaları ve gelişim olanaklarını belirlemeleri açısından büyük önem taşımaktadır.

İŞ DEĞERLENDİRMESİYLE DENGELİ ÜCRETLENDİRME

Kurumda ünvandan ve fonksiyondan bağımsız işin içeriğine dayalı iş değerlemesi esas alınır. Değerlendirme sonuçlarına göre kurum içinde dengeli, pazarda rekabetçi olacak şekilde sorumluluk ve performansa odaklı ücretlendirme yapılır.

KARİYERİNİZE DEĞER KATMAK İÇİN

Seranit'in ilanlarına, Kariyer.net sitesinden veya ik@seranit.com.tr mail adresimize CV bilgilerinizi göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kaplama Malzemelerinde En İdeal Çözüm